Перфоратор Einhell Classic TC-RH 900
- Код товару: 47603
- Модель: 4258237
-
4 170 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Перфоратор Einhell Classic TC-RH 900
| Інше | |
| Вага | 4.2 кг |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Комплектація | додаткова рукоятка; обмежувач глибини; кейс (сумка) |
| Маркування виробника | 4258237 |
| Комплектація | |
| Енергія удару | 3 Дж |
| Кількість обертів | 850 об/хв |
| Кількість ударів | 4100 уд/хв |
| Реверс | немає |
| Режими роботи | свердління з ударом; свердління (без удару); довбання (відбійний молоток) |
| Патрон | |
| Макс. ⌀ свердління бетону | 26 мм |
| Макс. ⌀ свердління коронкою | 55 мм |
| Тип патрона | SDS+ |
| Функції та можливості | |
| Функції | запобіжна муфта |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Доступний і продуктивний багатофункціональний електричний перфоратор з вертикальним розташуванням електродвигуна і мережевим живленням. Відрізняється досить демократичною вартістю і підвищеною потужністю вбудованого колекторного електродвигуна (900 Вт). Відноситься до сімейства професійного ручного електроінструменту Einhell, орієнтованого на виконання значного обсягу монтажних, демонтажних або будівельних робіт.
Позиціонується як продукт базової цінової категорії. Завдяки особливостям L-подібної компоновки має порівняно невеликі габаритні розміри і помірний вага (4,2 кг). Основним робочим режимом перфоратора є свердління з ударом (3 Дж, до 4000 уд/хв), при якому він здатний створювати отвори діаметром до 26 мм в міцних марки бетону, штучному/натуральному камені, цеглі та інших твердих мінеральних матеріалах.
В режимі довбання перфоратор Einhell TC-RH 900 може без проблем виконувати пази (штроби) в штукатурках, а також легких і середніх бетонах. Патрон стандарту SDS Plus дає можливість швидко змінювати її без використання будь-якого додаткового інструменту. Ергономічні рукоятки мають зручні гумові накладки, які гасять найбільш жорстку частину вібраційного навантаження, що припадає на руки оператора. Передбачена захисна муфта, запобігає обертання інструменту навколо осі патрона при заклинюванні бура, що значно знижує небезпеку травмування.








