Перфоратор Einhell Expert Plus HEROCCO
- Код товару: 64026
- Модель: 4513900
-
7 896 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Перфоратор Einhell Expert Plus HEROCCO
| Інше | |
| Акумуляторна платформа | Einhell Power X-Change |
| Вага | 2.1 кг |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | додаткова рукоятка; обмежувач глибини; без зарядного пристрою; кейс (сумка) |
| Комплектний акумулятор | немає |
| Кріплення акумулятора | слайдер |
| Маркування виробника | 4513900 |
| Напруга батареї | 18 В |
| Сумісні акумулятори | 4511395, 4511396, 4511436, 4511437, 4511501, 4511502, 4511516 |
| Комплектація | |
| Енергія удару | 2.2 Дж |
| Кількість обертів | 1200 об/хв |
| Кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Макс. крутний момент | 18 Нм |
| Реверс | повзунковий |
| Режими роботи | свердління з ударом; свердління (без удару); довбання (відбійний молоток) |
| Розташування двигуна | вертикальне |
| Патрон | |
| Макс. ⌀ свердління бетону | 20 мм |
| Тип патрона | SDS+ |
| Функції та можливості | |
| Функції | антивібраційна система; безщітковий двигун; підсвічування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




