Відпарювач одягу Tefal QT2028F0
- Код товару: 93530
- Модель: QT2028F0
-
18 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Відпарювач одягу Tefal QT2028F0
| Комплектація | |
| Вага | 11.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 168х40х40 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Комплектація | міні праска; дошка для прасування; вертикальний упор; щітка; телескопічна стійка |
| Максимальний тиск пари | 5.8 бар |
| Маркування виробника | QT2028F0 |
| Об'єм бака для води | 1.1 л |
| Продуктивність | 100 г паровий удар 350 г |
| Регулятор потужності пари | + |
| Споживана потужність | 2170 Вт |
| Тип | побутовий (стаціонарний) |
| Час нагріву | 70 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











