Відпарювач одягу Tefal QT1811E0
- Код товару: 94373
- Модель: QT1811E0
-
11 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Відпарювач одягу Tefal QT1811E0
| Комплектація | |
| Вага | 14.25 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 170x55x44 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Захист від перегріву | + |
| Комплектація | праска; дошка для прасування; вертикальний упор; телескопічна стійка |
| Маркування виробника | QT 1811 |
| Об'єм бойлера для води | 1.2 л |
| Продуктивність | 80 г паровий удар 200 г |
| Регулятор потужності пари | + |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | побутовий (стаціонарний) |
| Час нагріву | 70 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















