Відпарювач одягу SteamOne MINILYS
- Код товару: 94417
- Модель: MINILYS
-
9 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Відпарювач одягу SteamOne MINILYS
| Комплектація | |
| Вага | 7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.9x23.1x38.7 см |
| Захист від накипу | + |
| Комплектація | багатофункціональна вішалка |
| Об'єм бака для води | 1 л |
| Продуктивність | 42 г/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | побутовий (стаціонарний) |
| Час безперервної роботи | 21 хв |
| Час нагріву | 60 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










