Відпарювач одягу SteamOne EUJK300B
- Код товару: 93503
- Модель: EUJK300B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Відпарювач одягу SteamOne EUJK300B
| Комплектація | |
| Вага | 8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 170x21.5x28.8 см |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Комплектація | міні праска; вертикальний упор; зажим для штанів; телескопічна стійка |
| Маркування виробника | 9286690 |
| Об'єм бака для води | 1.8 л |
| Продуктивність | 42 г/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | прасувальний манекен |
| Час безперервної роботи | 45 хв |
| Час нагріву | 60 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










