Відпарювач одягу Grunhelm GS620
- Код товару: 94237
- Модель: GS620
-
2 992 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Відпарювач одягу Grunhelm GS620
| Комплектація | |
| Вага | 3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 152х31х23 см |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Комплектація | щітка; телескопічна стійка; термоперчатка |
| Об'єм бака для води | 2.7 л |
| Продуктивність | 38 г/хв |
| Регулятор потужності пари | + |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип | побутовий (стаціонарний) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




