Осушувач повітря Sinclair CFO-16P
- Код товару: 78426
- Модель: CFO-16P
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Осушувач повітря Sinclair CFO-16P
| Інше | |
| Вага | 10.5 кг |
| Розміри | 500x305x192 мм |
| Комплектація | |
| Об'єм бака конденсату | 2.5 л |
| Основне призначення | побутовий |
| Повітряний потік | 115 м³/год |
| Продуктивність | 16 л/добу |
| Рекомендована площа приміщення | 20 м² |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Робочий діапазон осушення | 40 – 70 % Rh |
| Робочий діапазон температур | 5 – 32 °C |
| Розміщення | підлоговий |
| Споживана потужність | 245 Вт |
| Тип | конденсаційний |
| Тип підключення | однофазне (230 В) |
| Управління | сенсорне |
| Холодоагент | R290 |
| Функції та можливості | |
| Функції | гігростат; регулювання швидкості вентилятора; таймер відключення; режим авторозморозки; сушка одягу (турбо режим); повітряний фільтр; індикатор заповнювання бака; відключення при заповненому резервуарі; дренаж |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






