Об'єктив Sony 70-350mm f/4.5-6.3 G E OSS
- Код товару: 84815
- Модель: SEL70350G.SYX
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Об'єктив Sony 70-350mm f/4.5-6.3 G E OSS
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Sony E |
| Вага | 625 г |
| Габарити (діаметр/довжина) | 77х142 мм |
| Діаметр фільтра | 67 мм |
| Значення світлосили | f6.3 |
| Із захистом від пилу та вологи | + |
| Кількість пелюстків діафрагми | 7 |
| Конструкція (елементів/груп) | 19 елементів в 13 групах |
| Кути огляду | 22 - 4 |
| Максимальне збільшення | 0.23 |
| Маркування виробника | SEL-70350 |
| Мін. діафрагма | 32 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1.1 м |
| Привід автофокусування | ультразвуковий мотор |
| Розмір матриці | APS-C |
| Система | Sony |
| Стабілізація зображення | + |
| Тип об'єктива | телеоб'єктив |
| Фокусна відстань | 70 - 350 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






