Об'єктив Sony 35mm f/1.4 GM FE
- Код товару: 84821
- Модель: SEL35F14GM.SYX
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Об'єктив Sony 35mm f/1.4 GM FE
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Sony E |
| Вага | 524 г |
| Внутрішнє фокусування | + |
| Габарити (діаметр/довжина) | 76х96 мм |
| Діаметр фільтра | 67 мм |
| За напрямом | портретний |
| Значення світлосили | f/1.4 |
| Кількість пелюстків діафрагми | 11 |
| Конструкція (елементів/груп) | 14 елементів в 10 групах |
| Максимальне збільшення | 0.23 |
| Маркування виробника | SEL-35F14GM |
| Мін. діафрагма | 16 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.27 м |
| Привід автофокусування | мотор |
| Розмір матриці | full frame |
| Система | Sony |
| Тип об'єктива | фікс |
| Фокусна відстань | 35 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
























