Об'єктив Sony 28mm f/2.0 FE
- Код товару: 24517
- Модель: SEL28F20.SYX
-
29 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Об'єктив Sony 28mm f/2.0 FE
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Sony E |
| Вага | 200 г |
| Внутрішнє фокусування | + |
| Габарити (діаметр/довжина) | 64x60 мм |
| Діаметр фільтра | 49 мм |
| За напрямом | пейзажний |
| Значення світлосили | f/2.0 |
| Із захистом від пилу та вологи | + |
| Кількість пелюстків діафрагми | 9 |
| Конструкція (елементів/груп) | 9 елементів в 8 групах |
| Кути огляду | 75° |
| Максимальне збільшення | 0.13 |
| Маркування виробника | SEL-28F20 |
| Мін. діафрагма | 22 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.29 м |
| Привід автофокусування | мотор |
| Розмір матриці | full frame |
| Система | Sony |
| Тип об'єктива | фікс |
| Фокусна відстань | 28 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





