Об'єктив Sony 24mm f/2.8 G FE
- Код товару: 84823
- Модель: SEL24F28G.SYX
-
37 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Об'єктив Sony 24mm f/2.8 G FE
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Sony E |
| Вага | 162 г |
| Внутрішнє фокусування | + |
| Габарити (діаметр/довжина) | 68х45 мм |
| Діаметр фільтра | 49 мм |
| За напрямом | пейзажний |
| Значення світлосили | f/2.8 |
| Із захистом від пилу та вологи | + |
| Конструкція (елементів/груп) | 8 елементів в 7 групах |
| Максимальне збільшення | 0.19 |
| Маркування виробника | SEL-24F28 |
| Мін. діафрагма | 22 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.18 м |
| Привід автофокусування | мотор |
| Розмір матриці | full frame |
| Система | Sony |
| Тип об'єктива | фікс |
| Фокусна відстань | 24 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















