Об'єктив Sony 16-55mm f/2.8 G E
- Код товару: 84826
- Модель: SEL1655G.SYX
-
69 399 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Об'єктив Sony 16-55mm f/2.8 G E
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Sony E |
| Вага | 494 г |
| Габарити (діаметр/довжина) | 73x100 мм |
| Діаметр фільтра | 67 мм |
| За напрямом | багатофункціональний |
| Значення світлосили | f/2.8 |
| Із захистом від пилу та вологи | + |
| Кількість пелюстків діафрагми | 9 |
| Конструкція (елементів/груп) | 17 елементів в 12 групах |
| Кути огляду | 83 - 29 |
| Максимальне збільшення | 0.2 |
| Маркування виробника | SEL-1655 |
| Мін. діафрагма | 22 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.33 м |
| Привід автофокусування | кроковий мотор |
| Розмір матриці | APS-C |
| Система | Sony |
| Фокусна відстань | 16 - 55 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








