Об'єктив Sony 135mm f/2.8 A
- Код товару: 88747
- Модель: SAL135F28.AE
-
50 099 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Об'єктив Sony 135mm f/2.8 A
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Sony A |
| Вага | 730 г |
| Габарити (діаметр/довжина) | 80x99 мм |
| Діаметр фільтра | 72 мм |
| За напрямом | портретний |
| Значення світлосили | f/2.8 |
| Кількість пелюстків діафрагми | 9 |
| Конструкція (елементів/груп) | 8 елементів в 6 групах |
| Кути огляду | 12° |
| Максимальне збільшення | 0.25 |
| Маркування виробника | SAL-135F28 |
| Мін. діафрагма | 31 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.87 м |
| Привід автофокусування | немає |
| Привід автофокусування (викрутка) | + |
| Розмір матриці | full frame/APS-C |
| Система | Minolta; Sony |
| Тип об'єктива | фікс |
| Фокусна відстань | 135 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







