Об'єктив Panasonic 42.5mm f/1.7 OIS ASPH
- Код товару: 24966
- Модель: H-HS043E-K
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Об'єктив Panasonic 42.5mm f/1.7 OIS ASPH
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Micro 4/3 |
| Вага | 130 г |
| Внутрішнє фокусування | + |
| Габарити (діаметр/довжина) | 50x55 мм |
| Діаметр фільтра | 37 мм |
| Значення світлосили | f/1.7 |
| Кількість пелюстків діафрагми | 7 |
| Конструкція (елементів/груп) | 10 елементів в 8 групах |
| Кути огляду | 29° |
| Максимальне збільшення | 0.2 |
| Маркування виробника | H-HS043E |
| Мін. діафрагма | 22 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.31 м |
| Привід автофокусування | мотор |
| Розмір матриці | 4/3 |
| Система | Olympus; Panasonic |
| Стабілізація зображення | + |
| Тип об'єктива | фікс |
| Фокусна відстань | 42.5 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










