Об'єктив Nikon 14-30mm f/4.0 Z S Nikkor
- Код товару: 88925
- Модель: JMA705DA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Об'єктив Nikon 14-30mm f/4.0 Z S Nikkor
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Nikon Z |
| Вага | 485 г |
| Внутрішнє фокусування | + |
| Габарити (діаметр/довжина) | 89х85 мм |
| Діаметр фільтра | 82 мм |
| За напрямом | пейзажний |
| Значення світлосили | f/4.0 |
| Із захистом від пилу та вологи | + |
| Кількість пелюстків діафрагми | 7 |
| Конструкція (елементів/груп) | 14 елементів в 12 групах |
| Максимальне збільшення | 0.16 |
| Маркування виробника | JMA705DA |
| Мін. діафрагма | 22 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.28 м |
| Привід автофокусування | мотор |
| Рейтинг DxOMark | 24 |
| Розмір матриці | full frame |
| Система | Nikon |
| Тип об'єктива | ширококутний |
| Фокусна відстань | 14 - 30 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










