Об'єктив Nikon 85mm f/1.4G AF-S Nikkor
- Код товару: 53738
- Модель: JAA338DA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Об'єктив Nikon 85mm f/1.4G AF-S Nikkor
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Nikon F |
| Вага | 595 г |
| Габарити (діаметр/довжина) | 86.5x84 мм |
| Діаметр фільтра | 77 мм |
| За напрямом | портретний |
| Значення світлосили | f/1.4 |
| Кількість пелюстків діафрагми | 9 |
| Конструкція (елементів/груп) | 10 елементів в 9 групах |
| Кути огляду | 28° 30' |
| Максимальне збільшення | 0.12 |
| Мін. діафрагма | 16 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.85 м |
| Привід автофокусування | ультразвуковий мотор |
| Рейтинг DxOMark | 44 |
| Розмір матриці | full frame/APS-C |
| Система | Nikon |
| Тип об'єктива | фікс |
| Фокусна відстань | 85 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










