Об'єктив Fujifilm 23mm f/2.0 XF R WR Fujinon
- Код товару: 46737
- Модель: 16523171
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Об'єктив Fujifilm 23mm f/2.0 XF R WR Fujinon
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Fujifilm X |
| Вага | 180 г |
| Внутрішнє фокусування | + |
| Габарити (діаметр/довжина) | 60х52 мм |
| Діаметр фільтра | 43 мм |
| Значення світлосили | f/2.0 |
| Кількість пелюстків діафрагми | 9 |
| Конструкція (елементів/груп) | 10 елементів в 6 групах |
| Максимальне збільшення | 0.13 |
| Мін. діафрагма | 16 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.22 м |
| Привід автофокусування | мотор |
| Розмір матриці | APS-C |
| Система | Fuji |
| Тип об'єктива | фікс |
| Фокусна відстань | 23 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








