Об'єктив Canon 10-18mm f/4.5-5.6 EF-S IS STM (9519B005)
- Код товару: 48873
- Модель: 9519B005
- 14 199 грн.
-
13 499 грн.
Купівля товару в кредит
Немає
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Об'єктив Canon 10-18mm f/4.5-5.6 EF-S IS STM (9519B005)
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Canon EF-S |
| Вага | 240 г |
| Габарити (діаметр/довжина) | 74.6х72 мм |
| Діаметр фільтра | 67 мм |
| Значення світлосили | f5.6 |
| Кількість пелюстків діафрагми | 7 |
| Конструкція (елементів/груп) | 14 елементів в 11 групах |
| Кути огляду | 97°10′ – 64°30′, 74°10′ – 45°30′, 10 |
| Максимальне збільшення | 0.15 |
| Маркування виробника | 9519B005 |
| Мін. діафрагма | 22 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.22 м |
| Привід автофокусування | кроковий мотор |
| Рейтинг DxOMark | 15 |
| Розмір матриці | APS-C |
| Система | Canon |
| Стабілізація зображення | + |
| Тип об'єктива | надширококутний |
| Фокусна відстань | 10 - 18 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











