Об'єктив Canon 50mm f/1.4 EF USM
- Код товару: 54749
- Модель: 2515A012
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Об'єктив Canon 50mm f/1.4 EF USM
| Комплектація | |
| Байонет (кріплення) | Canon EF-S; Canon EF |
| Вага | 290 г |
| Внутрішнє фокусування | + |
| Габарити (діаметр/довжина) | 73.8x50.5 мм |
| Діаметр фільтра | 58 мм |
| Значення світлосили | f/1.4 |
| Кількість пелюстків діафрагми | 8 |
| Конструкція (елементів/груп) | 7 елементів в 6 групах |
| Кути огляду | 40° |
| Максимальне збільшення | 0.15 |
| Маркування виробника | 2515a012 |
| Мін. діафрагма | 22 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.45 м |
| Привід автофокусування | ультразвуковий мотор |
| Рейтинг DxOMark | 33 |
| Розмір матриці | full frame/APS-C |
| Система | Canon |
| Тип об'єктива | фікс |
| Фокусна відстань | 50 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













