Настінне кріплення Vogels W53060
- Код товару: 77270
- Модель: W53060 Black
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Настінне кріплення Vogels W53060
| Інше | |
| Приховане укладання дротів | + |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Максимальна відстань від стіни | 410 мм |
| Максимальна діагональ | 37 " |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 70 мм |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Регулювання | нахил; поворот; регулювання глибини; відхилення |
| Тип | настінне кріплення |
| Кути та розміри | |
| Кріплення VESA | 100x100 мм; 200x100 мм; 200x200 мм |
| Кут нахилу вгору | 10 ° |
| Кут нахилу вниз | 10 ° |
| Кут повороту | 180 ° |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










