Настінне кріплення Samsung WMN-B16FB/RU
- Код товару: 93745
- Модель: WMN-B16FB/RU
-
4 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Настінне кріплення Samsung WMN-B16FB/RU
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Кріплення VESA | 400x300 мм; 400x400 мм |
| Максимальна діагональ | 75 " |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 20 мм |
| Мінімальна діагональ | 58 " |
| Регулювання | поворот; регулювання глибини |
| Тип | настінне кріплення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








