Настінне кріплення Grunhelm GH-3255A
- Код товару: 94319
- Модель: GH-3255A
-
1 890 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Настінне кріплення Grunhelm GH-3255A
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Кріплення VESA | 200x200 мм; 300x300 мм; 400x200 мм; 400x400 мм |
| Кут нахилу вгору | 15 ° |
| Кут нахилу вниз | 15 ° |
| Кут повороту | 120 ° |
| Максимальна відстань від стіни | 500 мм |
| Максимальна діагональ | 55 " |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 100 мм |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Регулювання | нахил; поворот; регулювання глибини |
| Тип | настінне кріплення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




