М'ясорубка Zelmer ZMM 1530B
- Код товару: 86449
- Модель: ZMM1530B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики М'ясорубка Zelmer ZMM 1530B
| Комплектація | |
| Габарити (ВxШxГ) | 28.5х22.5х27.5 см |
| Захист від перевантажень | + |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір | чорний |
| Матеріал завантажувального лотка | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадки | 2 диски для фаршу; 3 насадки для нарізки м'яких овочів |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Пікова потужність | 1500 Вт |
| Продуктивність | 1.8 кг/хв |
| Реверс | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






