М'ясорубка Panasonic MK-G1300 (MK-MG1300WTQ)
- Код товару: 18208
- Модель: MK-MG1300WTQ
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики М'ясорубка Panasonic MK-G1300 (MK-MG1300WTQ)
| Комплектація | |
| Вага | 3.2 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 39х17х31 см |
| Захист від перевантажень | + |
| Колір | білий |
| Маркування виробника | MK-MG1300WTQ |
| Матеріал завантажувального лотка | метал |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадки | 3 диски для фаршу |
| Номінальна потужність | 220 Вт |
| Пікова потужність | 1300 Вт |
| Продуктивність | 1.4 кг/хв |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







