Характеристики та опис Moulinex HV10 8in1 ME858D32 сріблястий
- Код товару: 53205
- Модель: ME858D32
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Характеристики та опис Moulinex HV10 8in1 ME858D32 сріблястий
| Комплектація | |
| Вага | 3.7 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Габарити (ВxШxГ) | 37x27x28 см |
| Захист від перевантажень | + |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал завантажувального лотка | метал |
| Матеріал корпуса | метал |
| Насадки | 3 диски для фаршу; 3 насадки для нарізки/шаткування; для кеббе; для домашніх ковбас |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Пікова потужність | 2100 Вт |
| Продуктивність | 5.5 кг/хв |
| Реверс | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



