М'ясорубка Grunhelm AMG240SSJ нержавіюча сталь
- Код товару: 69076
- Модель: AMG240SSJ
-
5 585 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики М'ясорубка Grunhelm AMG240SSJ нержавіюча сталь
| Комплектація | |
| Вага | 4.6 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 37x32x24 см |
| Захист від перевантажень | + |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал завантажувального лотка | метал |
| Матеріал корпуса | пластик з металом |
| Насадки | 3 диски для фаршу; 3 насадки для нарізки м'яких овочів |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Пікова потужність | 2400 Вт |
| Продуктивність | 5.5 кг/хв |
| Реверс | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





