М'ясорубка Gorenje MG2500DS
- Код товару: 93807
- Модель: MG2500DS
-
8 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики М'ясорубка Gorenje MG2500DS
| Комплектація | |
| Вага | 3 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 32.4х34.5х26.8 см |
| Захист від перевантажень | + |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Маркування виробника | 744167 |
| Матеріал завантажувального лотка | метал |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадки | 3 диски для фаршу; 3 насадки для нарізки м'яких овочів |
| Ніжки на присосках | + |
| Пікова потужність | 2500 Вт |
| Продуктивність | 2.8 кг/хв |
| Реверс | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















