М'ясорубка Gorenje MG2202XE
- Код товару: 93810
- Модель: MG2202XE
-
4 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики М'ясорубка Gorenje MG2202XE
| Комплектація | |
| Вага | 3.8 кг |
| Відсік для шнура живлення | + |
| Габарити (ВxШxГ) | 29х30.6х20 см |
| Довжина кабелю | 1.3 м |
| Захист від перевантажень | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Маркування виробника | 740011 |
| Матеріал завантажувального лотка | метал |
| Матеріал корпуса | пластик з металом |
| Насадки | 2 диски для фаршу; для кеббе; для домашніх ковбас |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Пікова потужність | 2200 Вт |
| Продуктивність | 2.2 кг/хв |
| Реверс | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








