М'ясорубка Gorenje MG1802B
- Код товару: 93809
- Модель: MG1802B
-
5 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики М'ясорубка Gorenje MG1802B
| Комплектація | |
| Вага | 3.9 кг |
| Відсік/підставка для зберігання насадок | + |
| Габарити (ВxШxГ) | 31x29x20 см |
| Довжина кабелю | 1.1 м |
| Захист від перевантажень | + |
| Колір | чорний |
| Матеріал завантажувального лотка | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадки | 2 диски для фаршу; 3 насадки для нарізки м'яких овочів |
| Ніжки на присосках | + |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Пікова потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність | 2.1 кг/хв |
| Реверс | + |
| Ручка для перенесення | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













