М'ясорубка Gorenje MG 1800 BK (573857)
- Код товару: 82034
- Модель: MG1800BK
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики М'ясорубка Gorenje MG 1800 BK (573857)
| Комплектація | |
| Вага | 1.8 кг |
| Відсік/підставка для зберігання насадок | + |
| Габарити (ВxШxГ) | 28x25x16 см |
| Довжина кабелю | 1.1 м |
| Колір | чорний |
| Маркування виробника | 573857 |
| Матеріал завантажувального лотка | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик з металом |
| Насадки | 2 диски для фаршу |
| Пікова потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність | 1.6 кг/хв |
| Реверс | + |
| Ручка для перенесення | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












