М'ясорубка Gorenje MG 2001 SB
- Код товару: 92273
- Модель: MG 2001 SB
-
3 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики М'ясорубка Gorenje MG 2001 SB
| Комплектація | |
| Вага | 2.2 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 18х23х23 см |
| Довжина кабелю | 1.1 м |
| Захист від перевантажень | + |
| Колір | чорний |
| Матеріал завантажувального лотка | метал |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадки | 2 диски для фаршу; 3 насадки для нарізки/шаткування; для кеббе; для домашніх ковбас |
| Ніжки на присосках | + |
| Пікова потужність | 2000 Вт |
| Продуктивність | 2.6 кг/хв |
| Реверс | + |
| Ручка для перенесення | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
















