Музичний центр Philips TAM-8905
- Код товару: 79174
- Модель: TAM8905/10
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Музичний центр Philips TAM-8905
| Відтворення | |
| Носії | USB-порт; CD |
| Інтерфейси і можливості | |
| Додатково | інтернет радіо; годинник; будильник; таймер відключення |
| Інтерфейси | Wi-Fi 4 (802.11n); Bluetooth v 4.2; мережеве потокове аудіо |
| Інше | |
| USB для зарядки гаджетів | + |
| Вага | 8.22 кг |
| Габарити колонки (ВхШхГ) | 261x174x229 мм |
| Габарити центрального блока (ВхШхГ) | 145x230x262 мм |
| пульт ДУ | + |
| РК дисплей | + |
| Комплектація | |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Колір | сірий |
| Призначення | музичний центр |
| Радіо | |
| Діапазони тюнера | FM; DAB+ |
| Пам'ять тюнера | 40 станцій |
| Тип тюнера | цифровий |
| Роз'єми | |
| Виходи | на навушники |
| Входи | mini-Jack (3.5 мм) |
| Технічні хар-ки | |
| Еквалайзер | + |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність на канал | 50 Вт |
| Потужність системи | 100 Вт |
| Фазоінвертор | + |
| Частотний діапазон | 50 – 20000 Гц |
| Чутливість | 86 дБ |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








