Музичний центр Panasonic SC-PMX802
- Код товару: 87094
- Модель: SC-PMX802EES
-
29 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Музичний центр Panasonic SC-PMX802
| Відтворення | |
| Носії | USB-порт; CD |
| Інтерфейси і можливості | |
| Додатково | Google Assistant; управління зі смартфона; годинник; таймер відключення |
| Інтерфейси | AirPlay; Chromecast; DLNA; LAN; Wi-Fi; Bluetooth v 4.2 |
| Інше | |
| USB для зарядки гаджетів | + |
| Вага | 8.1 кг |
| Габарити колонки (ВхШхГ) | 238x161x262 мм |
| Габарити системи (ВхШхГ) | 238x533x267 мм |
| Габарити центрального блока (ВхШхГ) | 114x211x267 мм |
| Маркування виробника | SC-PMX802EK; SC-PMX802ES |
| пульт ДУ | + |
| РК дисплей | + |
| Комплектація | |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Колір | сріблястий, чорний |
| Призначення | музичний центр |
| Радіо | |
| Radio Data System (RDS) | + |
| Діапазони тюнера | FM; DAB+ |
| Пам'ять тюнера | 50 станцій |
| Тип тюнера | цифровий |
| Роз'єми | |
| Виходи | на навушники |
| Входи | RCA; mini-Jack (3.5 мм); оптичний |
| Технічні хар-ки | |
| Bass Boost | + |
| Еквалайзер | + |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Кількість смуг | 3 |
| Потужність на канал | 60 Вт |
| Потужність системи | 120 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














