Музичний центр Panasonic SC-MAX3500
- Код товару: 42641
- Модель: SC-MAX3500GS
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Музичний центр Panasonic SC-MAX3500
| Відтворення | |
| Носії | вбудована пам'ять; USB-порт; CD |
| Інтерфейси і можливості | |
| Додатково | управління зі смартфона; караоке; запис на USB-накопичувач; годинник; таймер відключення |
| Інтерфейси | Bluetooth; NFC-чип |
| Інше | |
| Вага | 34 кг |
| Габарити колонки (ВхШхГ) | 549x373x362 мм |
| Габарити центрального блока (ВхШхГ) | 137x458x358 мм |
| пульт ДУ | + |
| РК дисплей | + |
| Комплектація | |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Колір | чорний |
| Призначення | музичний центр |
| Радіо | |
| Діапазони тюнера | FM |
| Пам'ять тюнера | 30 станцій |
| Тип тюнера | цифровий |
| Роз'єми | |
| Входи | mini-Jack (3.5 мм); під мікрофон |
| Технічні хар-ки | |
Опис
Музичний центр SC-MAX3500 з насиченим звучанням та гарним підсвічуванням створений Panasonic для домашніх вечірок. Акустична система складається з двох колонок розміром 549x373x362 мм та плоского центрального блоку управління, який можна поставити у будь-яку нішу. Поєднання матової та глянсової текстур у пластиковому корпусі, дизайн передньої панелі надають моделі елегантного вигляду.
Підсвічування, вперше реалізоване на основному блоці, обертається та створює відмінний настрій. Panasonic SC-MAX3500 потужністю 2000 Вт чисто та голосно відтворює голоси, звуки середніх частот та баси. Для посилення низькочастотних звуків розроблено унікальні фазоінвертори. Декілька передустановок еквалайзера дають можливість максимально комфортно дивитися фільми, слухати вокал, рок, дивитися ТБ передачі.
Центр підключається через роз'єм mini-Jack (3.5 мм) за бездротовою технологією Bluetooth. Чіп NFC моментально сполучає колонки зі смартфоном. Музику можна програвати з USB-накопичувачів, CD-дисків, а також із вбудованої пам'яті DJ Jukebox – 4 Гб вміщує близько 1000 пісень. З додаткових функцій є годинник, таймер вимкнення, FM-радіо з пам'яттю на 30 станцій та 2 гнізда під мікрофони – можна співати дуетом.
Крім цього, можуть передбачатися й інші варіанти використання Bluetooth - наприклад, обмін файлами між вбудованою пам"яттю і тим самим смартфоном, або дистанційне керування через програму. Вони не є обов"язковими для сучасних аудіосистем, проте з розвитком технологій набувають все більшого поширення.






