Музичний центр LG CL87
- Код товару: 83870
- Модель: CL87
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Музичний центр LG CL87
| Відтворення | |
| Носії | USB-порт; CD |
| Інтерфейси і можливості | |
| Додатково | караоке; запис на USB-накопичувач; годинник; таймер відключення |
| Інтерфейси | Bluetooth v 4.0 |
| Інше | |
| Габарити колонки (ВхШхГ) | 454x320x309 мм |
| Габарити центрального блока (ВхШхГ) | 167x450x332 мм |
| пульт ДУ | + |
| РК дисплей | + |
| Світлові ефекти | + |
| Комплектація | |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Колір | чорний |
| Призначення | музичний центр |
| Радіо | |
| Діапазони тюнера | FM |
| Пам'ять тюнера | 50 станцій |
| Тип тюнера | цифровий |
| Роз'єми | |
| Входи | mini-Jack (3.5 мм); під мікрофон |
| Технічні хар-ки | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Кількість смуг | 1 |
| Потужність на канал | 1175 Вт |
| Потужність системи | 2350 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











