Мультипіч Tefal FW5558E0
- Код товару: 93401
- Модель: FW5558E0
-
9 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal FW5558E0
| Комплектація | |
| t приготування | 60 – 230 °С |
| Вага | 7.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 380х340х400 мм |
| Кількість програм | 9 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | грати для гриля, лист-гриль, сітчастий кошик, піддон, форма для випічки, рожен, щипці |
| Кришка | відкидна |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Об'єм | 15 л |
| Потужність | 1800 Вт |
| Програми | піца; тост |
| Режими | смаження; гриль; випічка; сушарка; розігрів |
| Тип | мультидуховка |
| Управління | поворотний перемикач із сенсорами |
| Функції та можливості | підтримання температури; оглядове вікно |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










