Мультипіч Tefal FR511170
- Код товару: 93402
- Модель: FR511170
-
4 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal FR511170
| Комплектація | |
| t приготування | 150 – 190 °С |
| Габарити (ВхШхГ) | 290х320х470 мм |
| Ємність кошика | 1.2 кг |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Кришка | знімна |
| Маркування виробника | FR511170 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Об'єм | 3 л |
| Потужність | 2400 Вт |
| Тип | фритюрниця |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції та можливості | знімна чаша (фритюрниці); оглядове вікно; фільтр проти запаху; індикатор нагріву; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








