Мультипіч Tefal EY922DE0
- Код товару: 93403
- Модель: EY922DE0
-
8 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal EY922DE0
| Комплектація | |
| t приготування | 35 – 200 °С |
| Вага | 7.67 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 307х474х364 мм |
| Кількість програм | 7 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | пластик з металом |
| Нагрівальний елемент | електричний (ТЕН) |
| Об'єм | 9 л |
| Потужність | 2700 Вт |
| Програми | фрі; курка; риба; овочі |
| Режими | випічка |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | знімна перегородка; оглядове вікно; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






