Мультипіч Tefal EY876DE1
- Код товару: 94377
- Модель: EY876DE1
-
10 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal EY876DE1
| Комплектація | |
| t приготування | 40 – 220 °С |
| Вага | 5.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 410х335х295 мм |
| Кількість програм | 55 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Об'єм | 7 л |
| Потужність | 1800 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; риба |
| Режими | смаження; розігрів |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | поворотний перемикач із сенсорами |
| Функції та можливості | оглядове вікно; антипригарне покриття; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







