Мультипіч Tefal EY855D10
- Код товару: 93404
- Модель: EY855D10
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мультипіч Tefal EY855D10
| Комплектація | |
| t приготування | 80 – 200 °С |
| Вага | 5.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 315x310х396 мм |
| Кількість програм | 8 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | пластик з металом |
| Об'єм | 7.5 л |
| Потужність | 2020 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; креветки; риба; піца; овочі |
| Режими | випічка |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | поворотний перемикач із сенсорами |
| Функції та можливості | антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







