Мультипіч Tefal EY8328E0
- Код товару: 93409
- Модель: EY8328E0
-
7 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal EY8328E0
| Комплектація | |
| t приготування | 80 – 240 °С |
| Вага | 5.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 313х260х400 мм |
| Кількість програм | 7 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Нагрівальний елемент | 2 електричних (ТЕН) |
| Об'єм | 7 л |
| Потужність | 2200 Вт |
| Програми | тост |
| Режими | смаження; гриль; випічка; сушарка; розігрів; запікання |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | оглядове вікно; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




