Мультипіч Tefal EY801410
- Код товару: 93551
- Модель: EY801410
-
5 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal EY801410
| Комплектація | |
| t приготування | 40 – 200 °C |
| Вага | 5.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 432x304x363 мм |
| Ємність кошика | 1.5 кг |
| Кількість програм | 8 |
| Колір | чорний-синій |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Нагрівальний елемент | електричний (ТЕН) |
| Об'єм | 6.5 л |
| Потужність | 1830 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; риба; піца; овочі; нагетси |
| Режими | смаження; гриль; випічка |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




