Мультипіч Tefal EY572DE1
- Код товару: 93414
- Модель: EY572DE1
-
5 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal EY572DE1
| Комплектація | |
| t приготування | 40 – 220 °С |
| Вага | 5.05 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 395х280х350 мм |
| Кількість програм | 55 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | пластик з металом |
| Нагрівальний елемент | електричний (ТЕН) |
| Потужність | 1670 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; креветки; риба; піца; овочі; нагетси, цибульні кільця, сирні палички, фалафель, спринг-роли |
| Режими | випічка; сушарка |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | поворотний перемикач із сенсорами |
| Функції та можливості | антипригарне покриття; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










