Мультипіч Tefal EY5568E0
- Код товару: 93413
- Модель: EY5568E0
-
5 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal EY5568E0
| Комплектація | |
| t приготування | 40 – 220 °С |
| Вага | 4.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 395х280х350 мм |
| Кількість програм | 10 |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Об'єм | 5 л |
| Потужність | 1670 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; креветки; риба; піца; овочі; нагетси, бекон |
| Режими | випічка |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | оглядове вікно; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





