Мультипіч Tefal EY552DE0
- Код товару: 93415
- Модель: EY552DE0
- 4 999 грн.
-
4 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal EY552DE0
| Комплектація | |
| t приготування | 40 – 220 °С |
| Вага | 5.02 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 395x280x350 мм |
| Кількість програм | 10 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | пластик з металом |
| Об'єм | 5 л |
| Потужність | 1670 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; креветки; риба; піца; овочі; нагетси, бекон |
| Режими | випічка |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












