Мультипіч Tefal EY501A10
- Код товару: 93499
- Модель: EY501A10
-
3 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal EY501A10
| Комплектація | |
| t приготування | 80 – 200 °С |
| Вага | 5.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 361х270х320 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | пластик з металом |
| Об'єм | 4.2 л |
| Потужність | 1550 Вт |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | поворотний перемикач |
| Функції та можливості | індикатор нагріву; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




