Мультипіч Tefal EY245B10
- Код товару: 93419
- Модель: EY245B10
-
3 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Tefal EY245B10
| Комплектація | |
| t приготування | 80 – 200 °C |
| Вага | 3.65 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 375х273х325 мм |
| Ємність кошика | 1.5 кг |
| Кількість програм | 10 |
| Колір | графіт |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Об'єм | 5 л |
| Потужність | 1500 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; креветки; риба; піца; овочі |
| Режими | випічка |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | індикатор нагріву; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









