Мультипіч Tefal EY145A10
- Код товару: 93418
- Модель: EY145A10
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мультипіч Tefal EY145A10
| Комплектація | |
| t приготування | 80 – 200 °C |
| Вага | 2.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 320х230х290 мм |
| Кількість програм | 10 |
| Колір | білий |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Об'єм | 3 л |
| Потужність | 1300 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; креветки; риба; піца; овочі; нагетси, бекон |
| Режими | випічка |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








