Мультипіч Electrolux EAF7B
- Код товару: 93710
- Модель: EAF7B
-
5 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Electrolux EAF7B
| Комплектація | |
| t приготування | 60 – 200 °C |
| Габарити (ВхШхГ) | 318х338х424 мм |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Ємність кошика | 2.3 кг |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Нагрівальний елемент | електричний (ТЕН) |
| Об'єм | 6.8 л |
| Потужність | 1800 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; риба; овочі |
| Режими | смаження; випічка; розморожування; розігрів |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | оглядове вікно; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











